jaki telewizor 32 cale

Coraz częściej trudniej jest dokonać wyboru np. odnośnie telewizorów. Jaki telewizor 32 cale opłaca się kupić lub jaki telewizor do gier będzie najlepszy? To są poważne dylematy, a nie chcemy przecież źle wydać naszych pieniędzy. Telewizory dostępne na rynku zmieniają się tak szybko, że czasem można za nimi nawet nie nadążyć. Dzisiaj przedstawimy ranking telewizorów 32-calowych. Na rynku królują większe telewizory, ale 32 cale to też dobra opcja, a nawet nie taka droga.

Jaki telewizor 32 cale?

Telewizory 32-calowe mają przeważnie wymiary: (wraz z ramką wokół ekranu i podstawką) szerokość 74-75 cm i wysokość od 45 do nawet 50 cm. Chcąc kupić telewizor 32-calowy najlepiej skupić się na rozdzielczości Full HD – 1920×1080 lub HD Ready – 1366×768. Do tych telewizorów są to wystarczające rozdzielczości.

W takich telewizorach często znajdują się także:

  • gniazda HDMI i USB;
  • systemy Smart TV;
  •  moduły Wi-Fi.

Ranking telewizorów 32 calowych

Telewizor 32 cale do 1000 złotych: Samsung UE32M5002 – bardzo dobry, energooszczędny telewizor, który się sprawdzi niemal wszędzie w domu, w salonie, w pokoju dziecięcym, czy nawet w kuchni. Posiada rozdzielczość FULL HD, żywe kolory (dzięki Wide Color Enhancer Plus), wysoki kontrast oraz specjalny tryb filmowy, zintegrowany port USB.

Telewizor 32 cale z tunerem satelitarnym do 1000 zł: Philips 32PHS5302/12 – telewizor 32-calowy z tunerem satelitarnym, kablowym i naziemnym. Posiada wejście USB, Wi-Fi i LAN. Odbiornik cechuje się także wysoką rozdzielczością tj. HD Ready – 1366×768. Głośniki w owym telewizorze posiadają bardzo ciekawą funkcję to znaczy – automatyczną regulację głośności.

Telewizor 32 cale do 1500 złotych: Samsung UE32M5502 – FULL HD, trzy gniazda HDMI, dwa USB, Smart TV, obsługujący łączność Wi-Fi i Bluetooth, oraz wyposażony w tunery umożliwiające odbiór telewizji naziemnej i kablowej. O to w skrócie odbiornik do 1500 zł – Samsung UE32M5502. Wysoka rozdzielczość oraz obecność technologii, takich jak PurColor, Contrast Enhancer czy Micro Dimming Pro, to gwarancja przyjemnego dla oka obrazu. Posiada 20- watowe głośniki, bardzo ładnie brzmiące przy niskich tonach, jak i przy wysokich.

jaki telewizor 32 caleTelewizor 32 cale Smart TV do 1500 zł: Panasonic TX-32ES400E – umożliwia połączenie się z internetem bezprzewodowo i przewodowo. Na nim można skorzystać z wielu aplikacji multimedialnych w tym nawet przeglądarki www. Posiada również rozdzielczość HD Ready – 1366×768 tak jak jego konkurent Philips 32PHS5302/12. Dodatkowo telewizor Panasonic TX-32ES400E cechuje się adaptacyjnym ściemnianiem podświetlenia.

Wyżej przedstawione modele to nasz jak najbardziej subiektywny wybór. Na rynku dostępnych wiele podobnych modeli. Wybór najwłaściwszego telewizora jest więc naprawdę trudny. Musimy przeanalizować ten dylemat bardzo starannie, tak aby dobrze wydać nasze ciężko zarobione pieniądze. Warto spróbować poszukać informacji na specjalistycznych blogach i forach. Tam z pewnością znajdziesz informacje i opinie o interesującym cie modelu telewizora.

Jaki telewizor wybrać?

Nowoczesne telewizory oferują naprawdę wiele możliwości. Trudno jest się wiec zdecydować po samych parametrach technicznych. Takie wyposażenie jak wejście USB, czy też WiFi, to już praktycznie standard. Wydaje się wiec, że najważniejsza kwestia jaką powinniśmy brać pod uwagę to jakość wykonania. Nie chcemy bowiem, aby sprzęt szybko nam się popsuł. Chcielibyśmy, aby choć przez parę lat działał bezawaryjnie. Dlatego najlepiej postawić na uznane marki sprzętu RTV. Wówczas mamy pewność korzystania ze sprzętu najwyższej jakości. Naturalnie możemy również wziąć pod uwagę odwzorowanie kolorów na ekranie. W zależności od tego jakie mamy preferencje co to tego kryterium, możemy podjąć ostateczną decyzję. Duże znaczenie ma również to, co tak naprawdę będziemy najczęściej oglądać. Jaką rozrywkę telewizyjną preferujemy. Jeśli jesteśmy zapalonymi kibicami i uwielbiamy oglądać mecze piłki nożnej, to telewizor 32 calowy może okazać się zbyt mały. Obraz meczu piłki nożnej znacznie lepiej wygląda na większych telewizorach. Jednak do oglądania filmów i seriali zdecydowanie 32 cale jak najbardziej wystarczą.

Telewizor i internet

jaki telewizor 32 caleWiększość nowoczesnych telewizorów umożliwia połączenie się z internetem za pomocą WiFi. Dzięki temu na ekranie telewizora można wyświetlić dokładnie to samo co codziennie wyświetlamy na naszych domowych komputerach. Daje nam to ciekawe możliwości. Dzięki temu możemy wspólnie z rodziną oglądać na dużym ekranie telewizora choćby zdjęcia, czy też może filmiki z YouTube. Jeśli telewizor ma dobre głośniki może posłużyć nam za sprzęt grający, jeśli planujemy w domu imprezę. Jak więc widać podłączenie telewizora daje nowe, interesujące możliwości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here