Pełna informatyzacja firmy to przyszłość

Powierzenie sprawnego zarządzania, ochrony oraz rozwoju infrastruktury teleinformatycznej profesjonalnej firmie outsourcingowej to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale przede wszystkim pozwalające skupić się na rozwoju firmy i tym samym zwiększeniu jej obrotów.

Trudno dziś wyobrazić sobie sprawnie działającą firmę, która nie inwestuje we własną infrastrukturę teleinformatyczną. Rozwiązania branży IT są coraz szerzej stosowane w różnych aspektach funkcjonowania przedsiębiorstw, zaczynając od systemów organizacji czasu pracy po skomplikowane systemy przetrzymywania i archiwizacji danych. Jeśli Twojej firmie niezbędna jest opieka informatyczna na najwyższym poziomie, warto zainteresować się ofertą firmy Jeton.pl.

Od bezpieczeństwa po wdrażanie…

Firma Jeton.pl jest liderem w zakresie wsparcia technicznego oraz wdrażania oprogramowania dla przedsiębiorstw reprezentujących różne branże przemysłu. Do głównych obszarów działalności firmy należy proaktywna pomoc techniczna IT, dbanie o bezpieczeństwo sieci oraz danych, usługa helpdesk oraz bezpośrednie wsparcie użytkowników, audyty IT i testowanie oprogramowania, integracja, wdrożenia i utrzymanie ERP i CRM, Wapro, Insert, Comarch, Kayako, Opensource, a także dostarczanie infrastruktury informatycznej.

Jeton zadba więc nie tylko o bezpieczeństwo przechowywanych danych firmy, ale pomoże we wdrożeniu, utrzymaniu oraz rozwijaniu oprogramowania, które usprawni funkcjonowanie firmy w wielu obszarach. Pracownicy firmy Jeton stanowią również nieocenione wsparcie w przypadku projektów z zakresu branży IT.

Perspektywiczna chmura…

Rozwiązaniem, które przynosi przedsiębiorcom coraz więcej korzyści, jest przenoszenie usług IT i programów do popularnej chmury obliczeniowej. Tego typu działanie jest atrakcyjne przede wszystkim ze względu na redukcję kosztów, firma nie musi bowiem utrzymywać drogiej infrastruktury. Dodatkowym atutem jest też niewątpliwie bezpieczeństwo, związane z brakiem potrzeby przechowywania wrażliwych danych na własnych serwerach, a także zwiększenie wydajności funkcjonowania programów i aplikacji.

W popularnej chmurze można umiejscowić praktycznie każdy program czy usługę teleinformatyczną. W ten sposób możemy przenieść np. programy pocztowe, systemy ERP, systemy współdzielenia plików, systemy CRM czy systemy obliczeniowe. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie, które chcemy migrować do chmury, nie ma znaczenia, gdyż to oferta samej chmury jest dostosowywana przez specjalistów do specyfikacji migrowanego oprogramowania.

Wszystkie tego typu usługi zapewniają specjaliści firmy Jeton.pl. Planując nowoczesny i rozwojowy biznes, warto zwrócić się do specjalistów, którzy zapewnią nam opiekę w zakresie IT.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here