Przenośny telewizor

Często, a jeszcze kiedy mieszkamy w bloku, słyszymy niejednokrotnie wymawiane podniesionym głosem teksty typu: „Dość już oglądania telenoweli. Teraz ja, potrzebuję obejrzeć sobie porządny mecz. Czemu ja ciągle muszę ustępować? Jak nie ty, to dzieci, jak nie dzieci, to z kolei teściowa, której akurat dziwnym trafem zepsuł się telewizor i chce sobie obejrzeć swoje ulubione seriale.” Nie jeden mężczyzna stawia pytanie. Czy ja wytrzymałbym taką presję? Odpowiedź jest bardzo prosta. W takim wypadku nikt nie wytrzymałby takiego nacisku. Wszystko można znieść, ale nie to, że w czasie trwania meczu, a jeszcze jeśli jest to bardzo ważny mecz, zawsze zdarza się coś, co skutecznie uniemożliwi jego obejrzenie, a co za tym idzie męskie ego nie zostanie zaspokojone. Teoretycznie jest wyjście. Przenośny telewizorPójście do jakiegokolwiek baru i tam obejrzenie sobie sportowego wydarzenia, które tak bardzo nas interesuje. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy przeważnie dzieje się tak, że w barze też nie ma stoickiego spokoju. Wszelkie: Wrzaski, krzyki, ciągłe wołanie o piwo. Tak się też nie da. Ktoś mógłby śmiało powiedzieć, że przecież w mieszkaniu lub domu można zainstalować kolejny telewizor i problem automatycznie zostaje rozwiązany, Nie do końca tak musi być. Co wtedy, kiedy mieszka się w kawalerce, a jak każdy wie jest to mieszkanie jednopokojowe i nie da się tak spokojnie sobie tego sprzętu postawić, z uwagi na przestrzeń, która jest w takim momencie bardzo ograniczona.

Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest mały, przenośny telewizor, który w zupełności wystarczy, aby takie programy móc obejrzeć sobie w spokoju

Ktoś by powiedział: „Co na takim małym telewizorze można obejrzeć? Mały ekran, głośniczek też bardzo malutki, nic nie będzie można zrobić. Ciche to i w ogóle bez sensu.” Niekoniecznie. W tej sytuacji jest to najlepsze rozwiązanie. Nie musimy się użerać o wszystko, programy oglądamy jakie tylko chcemy, nic, ani nikt nam nie może w tym momencie przeszkodzić. Pozostaje tylko cieszyć się z tego typu produktów. Nawet jeżeli nasze ukochane kobiety będą nam zarzucały, że przeszkadzamy, to nie będzie to wszystko takie trudne. Zawsze jest przecież tak zwane wyjście awaryjne. Mamy do dyspozycji słuchawki i już wtedy nikt nam nie powie, że jest coś nie tak.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here