jaki telewizor kupić lg czy samsung

Telewizor w naszym domu to niestety jeden z najważniejszych przedmiotów. Mówię niestety, ponieważ jet to bardzo skuteczny pożeracz czasu. Nie ma dnia, nie ma dosłownie godziny, aby nie został uruchomiony. Wisi sobie taki dumny w centralnym punkcie dużego salonu i zwyczajnie śmieje się do nas (a może z nas?). Nie ma siły, po prostu nie istnieje taka moc, która jest w stanie pohamować domowników przed jego uruchomieniem.

Trzeba jednak powiedzieć sobie szczerze, że nasz samsung zasługuje również na pochwałę

Trzeba jednak powiedzieć sobie szczerze, że nasz samsung zasługuje również na pochwałęCiekawe wiadomości, programy naukowe, teleturnieje, fajne filmy czy bajki dla dzieci – dzięki niemu możemy cieszyć się tymi wszystkimi dobrami. A i nigdy jeszcze nie było z nim żadnych problemów. Jest u nas ładnych parę lat, użytkowany bez ustanku, telewizor gra jak ta lala. Na piętrze mamy drugi (chyba się uzależniliśmy). W dodatku, wisi na ścianie w sypialni. Trochę nie tak to miało być, bo sypialnia raczej służy innym celom, jednak chęć posiadania tego wspaniałego urządzenia okazała się silniejsza. Co wieczór, kładąc się do łóżka włączamy to cudo, aby podejrzeć jeszcze jakiś film, posłuchać muzyki, czy wiadomości. W sypialni znajduje się telewizor firmy LG. Mam do tej marki duży sentyment, ponieważ pierwszą swoją wypłatę, przeznaczyłam na zakup wieży, właśnie firmy LG. Byłam z tego sprzętu bardzo zadowolona, choć niektórzy sceptycznie podchodzili do tego wyboru, który po latach okazał się jednak bardzo słuszny.

Z tego powodu, że posiadam w domu obie marki, czasem znajomi chcąc nabyć sprzęt dla siebie, doradzają się jaki telewizor kupić lg czy samsung

Szczerze przyznam, że nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Według moich osobistych doświadczeń telewizory obydwu marek sprawują się po prostu znakomicie. Jakość obrazu w jednym jak i drugim bardzo dobra, dużo ustawień, łatwe w obsłudze, szybko działające oprogramowania. Jakość dźwięku w moich odbiornikach jest po prostu idealna, a ich nowoczesny wygląd zaskoczył już niejednego.

Co do ceny, nie umiem się wypowiedzieć

Zależy ona przecież nie tylko od wielkości ekranu (jak się ciągle niektórym wydaje). Wpływ na nią ma tak wiele czynników, że porównać od A do Z , można jedynie dwa na prawdę identyczne egzemplarze. To jednak wykracza poza moją wiedzę. Dlatego, każdemu doradzam jednakowo – obie marki są godne uwagi. W naszym domu sprawują się bardzo dobrze i ze szczerym sercem polecam każdemu, zarówno telewizory lg, jak i samsung.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here