ITH wzbogaca ofertę kolokacji dla firm na terenie Polski

ITH, na początku 2023 roku, aktywnie poszerza swoją ofertę usług kolokacyjnych, wdrażając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te idealnie uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Innowacyjna infrastruktura światłowodowa ITH umożliwia efektywne połączenia między tymi miejscami, zapewniając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Naszym celem jest dopasowanie oferty kolokacji do rosnących potrzeb przedsiębiorstw, które poszukują różnorodnych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Nasza elastyczność pozwala na korzystanie z wielu lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO  ITH.

ITH — światłowodowy Internet dla biznesu

ITH to dynamicznie rozwijający się dostawca usług ICT dla przedsiębiorstw, oferujący nie tylko szeroki dostęp do Internetu, ale także rozwiązania takie jak kolokacja, hosting domen, wirtualne centrale telefoniczne czy projektowanie i budowa sieci. Zarówno Niko Bałazy i Jakub Jedynak, założyciele firmy, mają bogate doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Początki ITH sięgają 2020 roku, kiedy to firma wprowadziła się na rynek krakowski, oferując prawie roczny darmowy okres próbny swoich usług. Klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z ITH byli zadowoleni i pozostali z firmą na dłużej. ITH stawia na przejrzystość ofert, uczciwe traktowanie klientów oraz wysoką jakość usług.

Sukces ITH to efekt dwóch rund finansowania, które pozwoliły na rozbudowę sieci na terenie całego kraju. Główne węzły sieciowe firmy znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, cała aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin oraz Toruń.. Firma oferuje m.in. Internet dla przedsiębiorstw, Internet światłowodowy oraz Internet biznesowy.

Usługi IT dla biznesu, które wspierają rozwój i wzrost

ITH, dzięki swojemu unikalnemu podejściu do obsługi klienta, obsługuje ponad 10 000 przedsiębiorstw, wśród których znajdują się takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games.

Niko Bałazy, CEO ITH, zwraca uwagę na: elastyczność oferty firmy, dostosowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku biznesowego.

Klienci ITH mają dostęp do szerokiej gamy usług IT:

 • Internet dostosowany do potrzeb firm.
 • Szybkie i niezawodne łącza transmisji danych.
 • Bezpieczna kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala
 • Profesjonalny hosting i rejestracja domen.
 • Tworzenie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna do przechowywania i zarządzania danymi.

ITH realizuje projekty sieciowe oraz usługi dostępu do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT w całej Polsce.

Jakub Jedynak zauważa, że: ITH koncentruje się na kompleksowej obsłudze IT klientów, współpracując z ich wewnętrznymi działami IT, zamiast konkurować z nimi.

Firma oferuje elastyczność w dostosowywaniu usług do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klientów obowiązują różne formy umów, takie jak długoterminowe, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

W ramach projektu ITH Ready firma ma na celu podłączanie biurowców na terenie całej Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu najemcy, właściciele oraz zarządcy budynków mogą korzystać z:

 • Ujednolicenia i porządkowania infrastruktury budynkowej.
 • Szybkiego wdrożenia usług ITH Net.
 • Bezpłatnego korzystania z łącza podstawowego i awaryjnego.

Firma ITH działa na terenie całego kraju, z głównymi biurami w Warszawie i Krakowie. Wśród planów rozwoju ITH są otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here