Gry do okularów 3d

Szukasz interesującej gry do okularów 3d? Na rynku znajdziesz szeroką gamę samych gier, jak i akcesoriów do przeniesienia się w świat wirtualnej rzeczywistości (VR). Rynek gier Virtual Reality jest jednym z najnowszych trendów w przemyśle gier wideo. Ta technologia ma ogromny potencjał, ale trzeba pamiętać, że jeszcze daleko do poziomu tradycyjnych gier, które od 20 lat przeżywają swój rozkwit, jak na przykład rodzimy CD.

Gry do okularów 3d

Gry do okularów 3dGry do okularów 3d są na tyle uniwersalne, że z nimi można grać w każdy rodzaj gier, jaki się zapragnie. Dla sprzętu nie ma ograniczeń, bo jeżeli komputer nie jest w stanie uciągnąć gry to można korzystać smartfona, żeby cieszyć się z gry. Jedyne co potrzeba to trochę wolnej przestrzeni w pokoju, żeby korzystać ze wszystkich funkcji jakie daje sprzęt wirtualnej rzeczywistości.
Zakres gier VR jest ogromny.

Najlepszą opcją żeby wyczuć i zapoznać się z kontrolerami są gry rytmiczne, które polegają na przecinaniu bloków swoimi padami w tempo puszczanej muzyki. Gry tego typu działają płynnie, są bardzo proste i sterowanie jest intuicyjne.

Następnym rodzajem gier są strzelanki, są to gry dla bardziej zaawansowanych użytkowników sprzętu VR, ale przez wielu oceniane jako najlepsze gra VR. Zazwyczaj jest to online FPS, czyli zadaniem gracza jest wspólnie z kolegami z drużyny wyeliminować drużynę przeciwników przy pomocy kupionej na początku każdej rundy broni. Strzelanki są pełne rywalizacji i posiadają multum innowacji, które sprawiają, że immersja, czyli wchłoniecie gracza w świat komputerowy jest bardzo wysoka.

Technologia VR

Dzięki technologii VR, twórcy są w stanie uwolnić wodze wyobraźni i eksperymentują z gatunkami tworząc unikatowe gry, gdzie zachwyca ich nadzwyczajna i oryginalna mechanika, na przykład gra przenosi nas na poziomy, gdzie można pokonać przeciwników w wielu wariancjach, na przykład czas w grze upływa tylko wtedy, gdy gracz się porusza, albo kontrolerem wyrwać przeciwnikowi broń i go wyeliminować. W grach VR imponuje realistyczna fizyka, gdzie między innymi drewniane pudła zniszczone przez gracza rozsypują się w realistyczny sposób.

Inną propozycją dla graczy mogą być gry RPG, czyli gra oparta na narracji, gdzie gracz bierze udział jako bohater bogatej opowieści, według zaplanowanego scenariusza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here